O FIRMIE

CROSS-PROJEKT jest specjalistyczną pracownią projektową realizującą zadania z zakresu budownictwa przemysłowego, logistycznego i biurowego. Działamy nieprzerwanie od roku 1990. W swoim dorobku mamy kilkadziesiąt zrealizowanych obiektów na terenie całej Polski, zarówno dla inwestorów krajowych, jak i zagranicznych.

Oferujemy usługi kompleksowego projektowania obiektów przemysłowych, logistycznych i biurowych. Zapewniamy ścisłą koordynację wszystkich branż projektowych. Uczestniczymy w poszczególnych etapach projektu, od wstępnej koncepcji, poprzez projekt budowlany, wielobranżowe projekty wykonawcze, a także prowadzimy uzgodnienia, doradztwo i wszelkie procedury formalno-prawne związane z zadaniem inwestycyjnym.

Realizowaliśmy projekty dla wielu firm będących liderami w swoich branżach. O jakości naszych usług może świadczyć fakt, iż wykonujemy wiele kolejnych zleceń dla tych samych partnerów, a nasza współpraca trwa często przez wiele lat. Świadczymy usługi zgodnie z dewizą: ’dobrze zaprojektowany obiekt przynosi realny zysk jego użytkownikowi’.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół projektowy CROSS-PROJEKT

NASZE PORTFOLIO

ponad

30

lat działalności

ponad

100

zrealizowanych obiektów

ponad

500

tys. m2 wybudowanych powierzchni

ponad

80

zadowolonych Klientów

Zespół architektów Bydgoszcz Cross Projek

TWOJE KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z NAMI

firma rodzinna z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem

cały projekt od początku do końca w tych samych rękach

kompleksowa obsługa – wszystkie etapy projektu, wszystkie branże

dobry projekt gwarancją oszczędności pieniędzy i czasu przy realizacji

Dysponujemy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej zawodowej dla pracowni projektowych na kwotę 1 000 000 zł.